884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Ocieplenie domu – dlaczego warto wybrać wełnę Isover?

utworzone przez | lut 2, 2024 | Białystok, Bydgoszcz, Elbląg, Izolacja, Koszalin, Łomża, Olsztyn, Słupsk, super mata isover, Suwałki, Szczecin, wełna isover

Wełna Super Mata Plus Pro Isover to doskonały standard izolacji cieplnej, który wyróżnia się doskonałymi parametrami cieplnymi i akustycznymi. Mata z wełny mineralnej, która została otrzymana z włokien szklanych jest produkowana w technologii Thermistar. Super Mata jest produktem samonośnym, nie wymaga sznurkowania, co usprawnia montaż i sprawia, że staje się on szybki i prosty. Wełna Super Mata Isover ma charakterystyczną strukturę, która ułatwia wykonywanie otworów i dopasowywania wełny do potrzebnych kształtów.

Super Mata 10cm 033 – izolacja cieplna

Wełna Super Mata 100 posiada niski współczynnik przewodzenia ciepła – lambda 0,033 W/mK. Dzięki temu wełna Isover 10cm sprawdzi się jako izolacja cieplna dachów, izolacja cieplna stropodachów, izolacja cieplna poddaszy, izolacja cieplna podłóg, izolacja cieplna konstrukcji drewnianych i stalowych. Tam, gdzie są najważniejsze parametry izolacyjne przegrody powinna być zastosowana Super Mata. Dodatkowo współczynnik ciepła lambda pozwala uzyskać opór cieplny na odpowiednim poziomie wymaganym w dom pasywny i dom z niskim zapotrzebowaniem na energię. Wełna Super Mata 10 Isover przyczynia się do poprawy efektywności energetycznej budynku, co jest istotne zarówno dla środowiska, jak i dla portfela właściciela domu. Co istotne, Super Mata Isover jest materiałem niepalnym i bezpiecznym dla zdrowia, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla mieszkańców domów. Świadczą o tym Świadectwo deklaracji środowiskowej oraz karta techniczna produktu.

Akustyka w domu

Czy akustyka w domu jest ważna? Wyobraź sobie, że mieszkasz przy najgłośniejszej ulicy Polski (podobno jest to aleja Mickiewicza w Łodzi) lub rozpętała się straszna burza, a Twój dom nie jest odpowiednio zabezpieczony cieplnie i akustycznie. Co słyszysz? Huk, gwar, hałas, pisk opon, grzmot. Super Mata 15 nie tylko doskonale chroni przed utratą ciepła, ale również znakomicie działa jako materiał izolacyjny akustyczny. Zastosowanie wełny w konstrukcji pozwala znacząco zredukować dźwięki przenoszące się z zewnątrz, co przyczynia się do stworzenia cichego i komfortowego ogniska domowego. Wełna Isover sprawdza się jako wełna akustyczna, wełna cieplna, wełna o niskim współczynniku ciepła – co oznacza, że jest ono bardzo dobre. Pamiętaj! Im niższy współczynnik, tym wełna jest lepsza. Isover Super Mata skutecznie redukuje utratę ciepła zimą oraz chroni przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń latem. Dzięki temu można osiągnąć niższe koszty ogrzewania i chłodzenia, co przekłada się na oszczędności finansowe. Oszczędzaj z nami!