884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Szukasz szczelnego systemu orynnowania? Wahasz się nad wyborem rynny plastikowe czy rynny stalowe? Zastanawiasz się, który system rynnowy wybrać? Prawidłowo zamontowany system rynnowy o odpowiednio dobranej do powierzchni dachu głębokości daje gwarancję sprawnego odprowadzania wody opadowej poza budynek i wpływa na ochronę elewacji przed zaciekami oraz tworzeniem się kałuż.

Spośród znanych systemów rynnowych największą popularnością cieszy się Siba Tech, która jest dostępna w jednym rozmiarze, Siba Round 150/90mm i Galeco stalowe. Nowoczesna architektura, rozległe domy parterowe sprawdzą się w połączeniu z stalowy system rynnowy. Daje on gwarancję wysokiej jakości, trwałości koloru, szczelności i wydajności.

Czas wybrać rynny – elementy odwodnienia poziomego

Rynna kwadratowa czy okrągła? A może mix? TAK! System Siba Tech łączy w sobie dwa kształty rynny, które w zależności od preferencji można zamontować tak, by system wyglądał na półokrągły lub kwadratowy. Do tego oczywiście są poszczególne elementy odwodnienia pionowego, które montuje się w sposób kompatybilny z rynnami. Oprócz systemu Siba Tech możesz wybrać system okrągły Siba Round czy system kwadratowy Galeco.

Przeczytaj też: Wycena orynnowania – ile zapłacę za rynny na dom?

Rura spustowa, obejma i kolanko – elementy odwodnienia pionowego

Aby system rynnowy działał prawidłowo trzeba zadbać o połączenia jego elementów. Do tego oprócz głównego produktu, jakim jest rura spustowa – należy dobrać:

  • Sztucer, który jest łącznikiem między rynną a rurą
  • Kolano, które łączy sztucer z rurą spustową i pozwala oddalić system rynnowy od elewacji
  • Obejma, czyli uchwyt rury do betonu lub uchwyt rury do drewna pozwala przymocować rurę spustową do budynku
  • Trzpień do uchwytu to nieodłączny element uchwytu do betonu, dzięki któremu możliwe jest zmocowanie go do elewacji
  • Przelew kanalizacyjny odprowadza wodę deszczową do kanalizacji

Co wyróżnia system rynnowy Siba Tech?

Jeśli interesujesz się wyborem orynnowanie na pewno słyszałaś już o systemie Siba Tech. Jest to nowość od Ruukki, która łączy w sobie dwa kształty rynien. Takie rozwiązanie pozwala dopasować orynnowanie do każdego stylu dachu. Dostępność czterech wiodących kolorów: czarne orynnowanie, antracytowe orynnowanie, grafitowe orynnowanie i czekoladowobrązowe orynnowanie umożliwia idealne dobranie odcieni w całym budynku. System Siba Tech jest szczelny, na co wpływa specjalnie zaprojektowana złączka rynny z klamrą oraz zaślepki ze specjalną uszczelką. Siba Tech jest też bardziej wydajna – badania wykazały o 13% większą wydajność w porównaniu z innymi systemai półokrągłymi w rozmiarze 135 dostępnymi na rynku.

gdzie kupię orynnowanie siba

Gdzie zamówię orynnowanie online?

Sklep internetowy Azari.pl oferuje wysyłkę systemów orynnowania na terenie całej Polski. Jeśli interesuje Cię zamówienie całego orynnowania – skontaktuj się z nami mailowo kontakt@azari.pl lub telefonicznie 884 004 443 w celu uzgodnienia szczegółów. Jeśli natomiast zabrakło Ci jakiegoś elementu – zamów potrzebny towar przez naszą stronę i ciesz się szybką dostawą. Kurierem wysyłamy elementy do 3mb, więc rynna Siba czy rura spustowa Siba również do Ciebie dojedzie w szybkim czasie.