884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

W dzisiejszych czasach poszukujemy coraz bardziej innowacyjnych i funkcjonalnych rozwiązań do naszych domów. Nawet same domy mają nowoczesny wygląd i wiele udogodnień, które w tradycyjnej architekturze były nieobecne. Biokominki narożne, takie jak biokominek narożny L800v2 czy biokominek narożny P1100v2 Infire stają się jednym z najpopularniejszych trendów, wprowadzając nie tylko ciepło, ale także nowy wymiar designu do naszych wnętrz. Oprócz biokominek narożny możesz spotkać się z biokominek wolnostojący infire, biokominek wnękowy infire, biokominek do mieszkania, biokominek do salon, biokominek do zabudowy infire. Coraz częściej spotyka się biokominek na wymiar Infire, co daje możliwość dowolnego spersonalizowania kominka tak, aby odpowiadała Twoim wymaganiom.

Praktyczne zastosowanie biokominków narożnych

Biokominki narożne nie tylko prezentują się doskonale, ale także są praktyczne. Ich konstrukcja umożliwia skierowanie płomieni w dwie różne ściany pomieszczenia, co sprawia, że stają się one doskonałym rozwiązaniem dla otwartych przestrzeni mieszkalnych. Biokominki narożne Infire posiadają izolację, co oznacza, ze moga być zamontowane w zabudowie karton-gips czy drewno. Dużym atutem biokominek narożny L1100v2 jest to, że posiada długie palenisko 80cm o pojemności 2L. W zależności od ustawionej wysokości płomienia czas spalania paliwa wynosi 2-4 godziny. Dbamy o naszych Klientów, dlatego jeśli chcesz dowiedzieć się szczegółów lub jest coś niejasnego w opisie biokominka – skontaktuj się z nami drogą mailową kontakt@azari.pl lub zadzwoń 884 004 443.

Biokominki narożne – centrum domowego komfortu

Biokominki narożne to nie tylko element wyposażenia. To nowoczesne i funkcjonalne źródło ciepła, które staje się centralnym punktem aranżacji każdego wnętrza. Bezpieczne, ekologiczne i designerskie – są one idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy pragną wprowadzić do swojego domu niepowtarzalny klimat i styl. Biokominki Infire mają charakterystyczne oznakowania. W nazwie zawierają literkę P lub L. Litera L oznacza, że biokominek narożny ma lewą stronę otwartą, a litera P oznacza, że ma prawą stronę otwartą. W związku z tym na przykład model biokominek P800v1 oznacza, że biokominek cena ma 800mm długości i prawą stronę otwartą. Dodatkowo jest to wersja numer jeden, co oznacza, że w ofercie znajdziesz też wersję drugą – biokominek P800v2 Infire. Sprawdź pełną oferte biokominków z linii Infire oraz Simple Fire i ciesz się magią ognia każdego dnia.