884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Magia ognia i estetyczne ogrzewanie zamknięte w jednym produkcie – biokominki

utworzone przez | gru 4, 2023 | Białystok, biokominki, Bydgoszcz, Elbląg, kominki infire, Koszalin, Łomża, Olsztyn, Poznań, Słupsk, Suwałki, Szczecin

Biokominki to nie tylko element grzewczy w pomieszczeniu, ale także element designu naszego wnętrza. Dzięki różnorodności i szerokiej gamie produktów z łatwością możesz znaleźć swój ulubiony, który idealnie wpasuje się w Twój gust i będzie współgrał z wnętrzem budynku. Biokominek 2 Inside 1200 Infire to synonim nowoczesności i efektywność. Dzięki zastosowaniu biopaliwa, każdy biokominek Infire jest przyjazny dla środowiska, nie generuje dymu ani popiołu, nie pozostawia nieprzyjemnego zapachu i nie kopci – jest bezpieczny, dzięki czemu nie musimy ciągle nadzorować kominka. Biokominek Inside nie wymaga szybu dymowego. Produktami ze spalania bioetanolu jest dwutlenek węgla i para wodna, a dzięki zastosowaniu wełny ceramicznej w palniku minimalizujemy ryzyko wycieku paliwa poza palnik (np. w czasie gwałtownego ruchu kominkiem).

Biokominek wiszący i wnękowy – zastosowanie

Biokominek może być zamontowany na wiele sposobów w zależności od typu. Są biokominki wolnostojące, biokominek wiszący, biokominek okrągły czy biokominek do montażu we wnęce. Ten ostatni jest najbardziej znany ze względu na swoją uniwersalność. Biokominek Infire Inside 900 jako jeden z nielicznych występuje w dwóch kontrastowych kolorach: biokominek biały i biokominek czarny. Jako jeden z nielicznych może być zamontowany na dwa sposoby: biokominek wiszący lub biokominek wnękowy. Te cechy sprawiły, że stał się jednym z najpopularniejszych biokominków na rynku. Biokominek Inside jest zasilany bioetanol – nazywany płyn do kominków Infire. Aby cieszyć się magia ognia wystarczy nalać płynu do paleniska i go podpalić. Dużym atutem kominki Infire jest mozliwość realizacji indywidualnych zamówień Klientów. Jeśli więc posiadasz już wnękę i chciałabyś w niej umieścić biokominek – wykonamy dla Ciebie rysunki techniczne i w czasie około 6 tygodni otrzymasz swoje zamówienie.

Biokominki Infire – poczuj magię ognia

Marka Infire znana jest z innowacyjnych projektów, a biokominki tej marki to kwintesencja nowoczesnego designu. Modele o czystych liniach, takie jak Inside 900, Inside 1200 i Inside 1500, doskonale łączą funkcjonalność z estetyką. Paleniska o imponujących długościach, takie jak 1000mm LONG, prezentują elegancką linię ognia, tworząc niepowtarzalny klimat w każdym pomieszczeniu. Biokominek Inside 1500 wyróżnia się na tle innych, dzięki swoim wymiarom. Jeśli masz duży salon/sypialnię i chcesz w nietuzinkowy sposób wypełnić przestrzeń – montaż biokominka na pewno doda blasku i uroku pomieszczeniu. Każdy kominek Infire posiada 24 miesięczną gwarancję.