884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

KOST-BET Płyty betonowe TIRANO (80x60x4cm)

Kupując płyty tarasowe bez powłoki Pro-Tech zaleca się przed użytkowaniem zabezpieczyć ich powierzchnię specjalnym lakierem.

Cena:

69,13 87,51 

-
+

Płyty tarasowe firmy Kost-Bet wystepują w różnych kształtach, kolorach i wzorach. Dzięki dużej różnorodności idealnie współgrają z klasyczną i nowoczesną architekturą. Płyty tarasowe posiadają dużą odporność na warunki atmosferyczne.

Płyty tarasowe Tirano – informacje szczegółowe

Płyty tarasowe Tirano występują w 9 rozmiarach i w zależności od wielkości - 5 kolorach, takich jak biały, grafitowy, szary, stalowy i biały forte. Posiadają gładką powierzchnię, dzięki czemu z łatwością stworzysz wymarzone miejsce do relaksu, które stanowić będzie tło dla ogrodu. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o technologii Pro-Tech, która polega na nałożeniu lakieru na produkt w ponad 100°C - skontaktuj się z nami! Płytki są wtedy odporne na zabrudzenia i z łatwością można je czyścić.

Dlaczego warto użyć płyt tarasowych do stworzenia miejsca do relaksu?

Tarasy stworzone z płyt tarasowych tworzą wygodne miejsce do relaksu na świeżym powietrzu. Mogą stanowić przedłużenie wnętrza domu, gdzie można spędzać czas czytając, jedząc posiłki lub spotykając się z rodziną i przyjaciółmi. Dokonaj zakupu, a my w przeciągu 24h skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy koszty wysyłki oraz czak oczekiwania na produkt.

Kup w zestawie