884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

KOST-BET Płyty betonowe RIBENA (60x30x4cm)

Płyty betonowe RIBENA firmy Kost-Bet sprawdzą się idealnie jako płyty tarasowe. Posiadają delikatną strukturę i są odporne na warunki atmosferyczne.

Cena:

23,44 26,57 

-
+

Płyty tarasowe firmy Kost-Bet wystepują w różnych kształtach, kolorach i wzorach. Dzięki dużej różnorodności idealnie współgrają z klasyczną i nowoczesną architekturą. Płyty tarasowe posiadają dużą odporność na warunki atmosferyczne.

Płyty tarasowe Ribena – informacje szczegółowe

Płyty tarasowe Ribena występują w 7 rozmiarach i w zależności od wielkości - 11 kolorach, takich jak biały, grafitowy, stalowy, czekoladowy, waniliowy czy mocca. Posiadają delikatną strukturę, dzięki czemu z łatwością stworzysz wymarzone miejsce do relaksu. Jeśli chciałabys uzyskać więcej informacji na temat dodatkowej powłoki Pro-Tech - skontaktuj się z nami!

Dlaczego warto użyć płyt tarasowych do stworzenia miejsca do relaksu?

Tarasy stworzone z płyt tarasowych tworzą wygodne miejsce do relaksu na świeżym powietrzu. Mogą stanowić przedłużenie wnętrza domu, gdzie można spędzać czas czytając, jedząc posiłki lub spotykając się z rodziną i przyjaciółmi. Dokonaj zakupu, a my w przeciągu 24h skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy koszty wysyłki oraz czak oczekiwania na produkt.

Kup w zestawie