884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Kost-Bet Płyta tarasowa Ribena (60x30x4cm)

Płyty betonowe RIBENA firmy Kost-Bet sprawdzą się idealnie jako płyty tarasowe. Posiadają delikatną strukturę i są odporne na warunki atmosferyczne.

Cena:

22,03 24,98 

-
+

Płyty tarasowe idealne sprawdzą się do wykończenia powierzchni tarasów, tworząc przyjemne miejsce do relaksu i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Dodatkowo płyty betonowe są stosowane na balkonach, gdzie stanowią funkcjonalne i estetyczne rozwiązanie. Płyta tarasowa KostBet doda tez uroku ścieżkom ogrodowym i przestrzeniom rekreacyjnym.

Płyty tarasowe Ribena – informacje szczegółowe

Płyty tarasowe Ribena występują w 7 rozmiarach i w zależności od wielkości - 11 kolorach, takich jak biały, grafitowy, stalowy, czekoladowy, waniliowy czy mocca. Posiadają delikatną strukturę, dzięki czemu z łatwością stworzysz wymarzone miejsce do relaksu. Jeśli podobają Ci się płyty tarasowe gładkie, sprawdź ofertę na płyta tarasowa Tirano.

Dlaczego warto użyć płyt tarasowych do stworzenia miejsca do relaksu?

Tarasy stworzone z płyt tarasowych tworzą wygodne miejsce do relaksu na świeżym powietrzu. Mogą stanowić przedłużenie wnętrza domu, gdzie można spędzać czas czytając, jedząc posiłki lub spotykając się z rodziną i przyjaciółmi. Dokonując zakupu wybierz odpowiedni rozmiar i kolor produktu. Kliknięcie "Kupuję i płacę" nie jest wiążące - nie przekieruje Cię na stronę płatności. Pozwoli nam za to wyliczyć ilość palet i koszt transportu pod wskazany przez Ciebie adres. W razie pytań jesteśmy dostępni pod numerem telefonu 884 004 443.

Kup w zestawie