884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Kost-Bet Bloczek dekoracyjny MURO 19x15x22,5cm

Bloczek dekoracyjny MURO to element architektury ogrodowej firmy Kost-Bet, który przypomina naturalny kamień i zapewnia unikalny styl ogrodowi.

Cena:

31,64 

-
+

Szukasz elementów, które w sposób estetyczny ozdobią Twoją przestrzeń dookoła domu? Podobają Ci się obrzeża ogrodowe, ozdobne murki czy przygotowane przestrzenie pod grilla? Sprawdź bloczki dekoracyjne MURO firmy Kost-Bet i ciesz się piękną architekturą ogrodową już dziś!

Bloczek dekoracyjny MURO – informacje szczegółowe

Bloczki dekoracyjne są stosowane w ogrodach jako elementy architektoniczne lub ozdobne, które dodają estetyki i funkcjonalności przestrzeni. Bloczki MURO w zależności od rozmiaru występują w 6 kolorach: białym, grafitowym, A4 czekolada, A5 Toffi, A6 Marago oraz A8 Mocca. Po dokonaniu zamówienia otrzymasz od nas indywidualną wycenę wraz z kosztem dostawy. Jeżeli spodobał Ci się produkt producenta Kost-Bet, którego nie ma w naszym sklepie internetowym - napisz do nas, a my przedstawimy Ci wszystkie informacje!

Bloczki dekoracyjne – do czego służą?

Bloczki dekoracyjne mogą być używane do utworzenia ładnych obrzeży wokół rabat kwiatowych, trawników lub ścieżek. Pomagają utrzymać ziemię i rośliny w wyznaczonym obszarze, zapobiegając rozprzestrzenianiu się roślin lub zachodzeniu na inne części ogrodu. Służą także do budowy niskich murków, które dodają różnego rodzaju tekstury i wzory do ogrodu. Takie murki mogą być używane jako tła dla kwiatów i innych roślin, a także jako siedziska lub miejsca do wystawiania doniczek. Wzniesione platformy i schody mogą zostać zbudowane z bloczków dekoracyjnych, tworząc funkcjonalne i piękne miejsca wypoczynku w ogrodzie. Mogą one także służyć jako oparcie dla mebli ogrodowych.

Kup w zestawie