884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Po co montuje się kolanko na rynnach? Jak odprowadzić rury z dala od budynku? Głównym zadaniem kolanka rynnowego jest odprowadzenie rury spustowej z dala od okapu. Najczęściej stosuje się dwa kolanka połączone w taki sposób, aby osiągnąć idealny pion rury spustowej, co sprawi, że woda opadowa będzie sprawnie spływać poza budynek.

Kolanko do rynny 90 – zastosowanie i rozmiary

Kolano rynnowe nazywane kolanko rynnowe to element systemu rynnowego, który służy do połączenia ważnych składowych orynnowania, jakimi są: sztucer siba z rura spustowa siba. W ofercie producenta Siba znajdziesz kolana o rozmiarach: kolano 75 siba, kolano 90 siba, kolano 100 siba, kolano 120 siba. Trzy pierwsze modele posiadają kąt kolano 70 stopni, a ostatni wynosi 60 stopni.

Systemy rynnowe stalowe Siba

Orynnowanie stalowe Siba znalazło zastosowanie nie tylko w domach jednorodzinnych, ale także w magazynach, halach i innych budynkach przemysłowych. Do wyboru masz orynnowanie Siba Round, orynnowanie Siba Modern (ukryta w elewacji), orynnowanie Siba Square (typowe, skandynawskie, geometryczne rozwiązanie) oraz nowość – orynnowanie Siba Tech – jedyny na rynku system rynnowy łączący dwa kształty rynny.