884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Joniec ROMA Diamond – pustak ogrodzeniowy RD20

Pustak ogrodzeniowy Roma Diamond jest elementem systemu ogrodzenia modułowego i odznacza się drapaną fakturą powierzchni

Cena:

35,14 

-
+

Szukasz ogrodzenia, które wyróżni Twoją posesję? Pustak ogrodzeniowy Roma Diamond RD20 posiada wymiary 50,4 x 20 x 20cm i występuje w jednym jasnym kolorze o nazwie halit. Bloczki modułowe umożliwiają zbudowanie takiego ogrodzenia, o jakim marzyłaś. Możesz stworzyć masywne ogrodzenie, które wyraźni oddzieli przestrzeń prywatną albo postawić na subtelne zestawienie, które zaznaczy teren, ale równocześnie pozwoli obserwować to, co dzieje się poza ogrodzeniem.

Co to jest technologia Scratch?

Technologia ta została użyta w produkcji bloczków RD20 Joniec i charakteryzuje się unikalną, prążkowaną fakturą powierzchni, która została wzorowana na dłutowanych blokach skalnych. Ten efekt umożliwia imitację sił natury oraz upływającego czasu. Pustak ogrodzeniowy Roma Diamond jest kompatybilny z daszkiem CRD20.

Cechy Roma Diamond

Bloczki posiadają skośne rysy, niejednorodną powierzchnię, nieregularne krawędzie a także odsłonięcia kruszywa. Należy wiedzieć, że powyższe cechy produktu nie mogą być traktowane jako wada i nie są podstawą do reklamacji.

Kup w zestawie