884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Joniec ROMA Classic – pustak ogrodzeniowy BRSM

Pustak ogrodzeniowy BRSM Roma Classic jest elementem systemu ogrodzenia modułowego, który charakteryzuje się prostym, geometrycznym kształtem.

Cena:

29,25 31,34 

-
+

Lubisz minimalizm i delikatną ascezę w designie? Szukasz rozwiązania, które spełni Twoje oczekiwania pod względem wyglądu, wytrzymałości i ceny? Z bloczka ogrodzeniowego BRSM można zbudować klasyczne ogrodzenia z niską podmurówką praz wąskimi słupkami ogrodzeniowymi, jak również masywne, pełne mury, które zapewnią prywatność. Bloczek jest kompatybilny z daszkiem ogrodzeniowym CRSM.

Roma Classic – czym charakteryzuje się to ogrodzenie modułowe?

Ogrodzenie Roma Classic posiada w swojej ofercie dwa rozmiary pustaków ogrodzeniowych oraz dwa rozmiary daszków. Bloczek BRSM posiada wymiary 50,4 x 20 x 20cm i występuje w czterech kolorach: onyx, gagat i topaz sa dostepne od ręki, a kolor biały jest dostępny na zamówienie.

Jaki kolor ogrodzenia wybrać?

Kolor ogrodzenia dobierany jest najczęściej do koloru elewacji, ale warto też wziąć pod uwagę teren, na którym znajduje się posesja, otoczenie, zgiełk czy kierunek świata. Jeśli szukasz uniwersalnego odcienia i lubisz ciemne kolory wybierz onyx lub gagat. Jeśli zaś chcesz rozjaśnić otoczenie i lubisz kolory ciepłe wybierz topaz. Przy zamówieniu całego ogrodzenia dostaniesz dodatkowy rabat. Skontaktuj się z nami już dziś!

Kup w zestawie