884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Jakie ogrodzenie wybrać – ogrodzenie gładkie Kost-Bet

utworzone przez | sty 18, 2024 | Białystok, Bydgoszcz, Kost-Bet, Koszalin, Łomża, ogrodzenia Kost-Bet, Olsztyn, Poznań, pustaki ogrodzeniowe Kost-Bet, Słupsk, Suwałki, Szczecin

Ogrodzenie to nie tylko ozdoba domu, ale też element dający bezpieczeństwo i zapewniający prywatność domowników. Bez wzgledu na to czy mieszkasz w dużym mieście, na obrzeżach miasta, czy na wsi – naturalna jest chęć odgrodzenia swojej posesji od reszty świata. Ogrodzenie gładkie Royal dzięki minimalistycznemu designowi i płaskiej powierzchni stworzy estetyczną barierę ochronną. Pustaki ogrodzeniowe takie jak pustak ogrodzeniowy gładki P50 czy pustak ogrodzeniowy gładki S50 w połączeniu z daszek gładki Royal 50P tworzy spójną, elegancką całość. W naszej ofercie znajdziesz ogrodzenia nowoczesne, o niestandardowych wymiarach, a także ogrodzenia klasyczne pasujące do każdej architektury.

Bloczki ogrodzeniowe – składowe ogrodzenia modułowego

Ogrodzenie modułowe charakteryzuje się prostym montażem. Dlaczego? Ogrodzenie jak sama nazwa wskazuje składa się z modułow, którymi są: bloczek ogrodzeniowy i daszek ogrodzeniowy. Sposób układania ogrodzenia jest odgórnie przyjęta, ale można ją zmieniać. Nie zawsze bloczki ogrodzeniowe montuje się na przekładkę – można stworzyć jednolity, równy mur, bez docinania pustak ogrodzeniowy S50 KostBet. Aby usprawnić proces wyboru ogrodzenia należy zwrócić uwagę na parę czynników, jakimi są: powierzchnia działki, styl budynku, własne upodobania, a przede wszystkim funkcje, jakie ma pełnić nasz płot. Spośród dostępnych na rynku ogrodzeń znajdziesz ogrodzenia betonowe, ogrodzenia ażurowe, ogrodzenia siateczkowe, czy właśnie ogrodzenia modułowe wraz z przęsłami. W celu uzyskania wyceny – zadzwoń 884 004 443.

A co z daszkami ogrodzeniowymi?

Jak wiadomo kompletne ogrodzenie modułowe tworzą pustaki ogrodzeniowe i daszki ogrodzeniowe. Daszek ogrodzeniowy inaczej nazywany jest w różnych częściach Polski. Mozesz spotkać się z określeniem: czapeczka ogrodzeniowa, czapka betonowa, czapka ogrodzeniowa, a nawet parapet ogrodzeniowy. Jednakże, o ile istnieje wiele nazw jednego produktu, o tyle jego funkcja jest niezmienna. Daszek stanowi element wykańczający ogrodzenie, chroniący je przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych. Niekiedy możesz spotkać się z alternatywnym dla daszka rozwiązaniem – lampą ogrodzeniową montowaną na szczycie ogrodzenia. Niemniej jednak wybór daszka jest dużo prostszy od wybór pustaka. Jest uzależniony od modelu pustaka, jego koloru i wielkości. Na przykład do pustak ogrodzeniowy Royal P50 pasuje daszek ogrodzeniowy gładki 50P. Pamiętaj, że wybór ogrodzenia to inwestycja w bezpieczeństwo, prywatność i estetykę.