884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Jaki pustak ogrodzeniowy Joniec Suwałki wybrać?

utworzone przez | lis 6, 2023 | ogrodzenia modułowe gładkie Joniec, ogrodzenia modułowe Roma Mega Joniec, Suwałki

Pustaki ogrodzeniowe Joniec Suwałki mogą mieć powierzchnię gładką (pustaki gładkie Joniec) lub łupaną (pustaki łupane Joniec). Wybór struktury jest zależny od Twoich preferencji i upodobań. Jeśli lubisz minimalizm, klasykę, nowoczesnośćogrodzenie gładkie Joniec jest właśnie dla Ciebie! Ogrodzenia łupane Joniec także ma wiele zwolenników. Ogrodzenia łupane Joniec Suwałki wyróżniają się niepowtarzalnym wyglądem, który dodaje elegancji i charakteru każdemu budynkowi. Pustaki łupane Joniec są starannie obrabiane, a struktura kamienia nadaje im rustykalny urok. Możesz wybierać spośród różnych wzorów i kształtów, aby dopasować ogrodzenie do stylu swojej posesji.

Ogrodzenie Joniec Suwałki – rozwiązania dla Twojego domu!

Każdy, kto stoi przed wyborem ogrodzenia ma dużo wątpliwości. Zawsze z tyłu głowy pojawia się pytanie: czy za 2/5 lat ogrodzenie będzie mi się nadal podobało? Są to normalne wątpliwości, które ma wiele osób. Nikt nie da gwarancji, czy za jakiś czas ogrodzenie będzie wywierało na nas takie samo wrażenie. Nasze preferencje też ulegają zmianom – z wiekiem podobają nam się chociażby inne style. Żeby ułatwić Ci zadanie przedstawiamy Ci najpopularniejszy system ogrodzeń JoniecRoma Mega Suwałki! Ogrodzenie modułowe gładkie Roma Mega wyróżnia rozmiar bloczków ogrodzeniowych. Pustak ogrodzeniowy Roma Mega RM19 Joniec Suwałki ma aż 75cm długości. Występuje w modnych odcieniach szarości: galena, gabro, lidyt, brązie – aragon oraz ciemnym turmalin i najjaśniejszym snow. Który zostanie Twoim ulubionym?

BH20 – rozwiązanie dla Twojego ogrodzenia w Suwałkach

Bloczek BH20 Joniec Suwałki to inny przykład systemu ogrodzeń. Należy on do popularnej Roma Horizon firmy Joniec. Pustak BH20 występuje w ośmiu kolorach. Modną szarość reprezentuje kolor marengo, grafit, nero, dodatkowo znajdziesz odcienie brązu czy piasku: magnetyt, piryt, amber. Hitem jest kolor biały, który tak samo jak odcień snow RM19 podbił serca wielu Klientów. W naszej ofercie oprócz bloczek BH20 Joniec Suwałki znajdziesz także nietuzinkową Roma Nova o nieregularnej strukturze i nietypowych wymiarach: 75,6cm x 14,4cm wysokości x 19,5cm głębokości. Innym systemem, który urzekł wiele osób jest Roma Perfect, która oprócz nietuzinkowej powierzchni ma przepiękne kolory, pasujące do każdego otoczenia i dodające mu uroku. A co z Roma Diamond? Jest to charakterystyczny drapany bloczek o jasnym odcieniu halit i regularnych wymiarach: 50,4cm x 20cm x 20cm. Jeśli spojrzysz na ogrodzenie zbudowane z Roma Diamond cena rzuci Ci się w oczy fakt, że wygląda ono jakby było wykonane z włochatego materiału.