884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Gdzie kupię uchwyt do rur stalowych? Jak zamocować rurę do ściany? Jak przymocować rurę spustową do elewacji? Jak przymocować rurę spustową do drewna? Jak wygląda mocowanie rury spustowej? Ile uchwytów na rurę spustową? Odpowiedź na te pytania tkwi w jednym produkcie – uchwyt rury spustowej nazywane inaczej obejma do rury.

Obejma do rury Siba – jaką wybrać

Uchwyt rury spustowej Siba to produkt kompatybilny oczywiście z rura spustową, dlatego występuje w czterech rozmiarach: uchwyt do rury 75 siba, uchwyt do rury 90 siba, uchwyt do rury 100 siba, uchwyt do rury 120. Obejma rury spustowej 90 siba zapewnia stabilne przymocowanie rury do elewacji. Jeśli chcesz przymocować rurę spustową do drewna to wybierz dedykowany do tego rozwiązania element – uchwyt rury do drewna, obejma do drewna.

Trzpień do uchwytu

Trzpień do uchwytu rury spustowej jest niezbędny do jej zamontowania w ścianie. Bolec do rury występuje w pięciu długościach: trzpień do uchwytu 125mm, trzpień do rury 175mm, trzpień do uchwytu 200mm, trzpień do uchwytu 250mm i trzpień do uchwytu 300mm. W zestawie z trzpieniem wkręcanym do betonu jest kołek rozporowy. Dzięki takiemu rozwiązaniu rura spustowa będzie dobrze i mocno przymocowana i nie straszny będzie jej wiatr, śnieg czy deszcz.