884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Do czego służy trójnik na dachu? Jak połączyć dwie rury spustowe? Jak połączyć dwie rury na różnych wysokościach? Gdzie kupię orynnowanie przez internet? Trójnik rury spustowej siba to element, dzięki któremu możliwe jest łączenie dwóch połaci dachowych w jeden system odwodnienia. Pozwala to zaoszczędzić ilość rur spustowych, a co z tym idzie – poprawia wygląd budynku i zmniejsza koszty montażu.

Trójnik Siba – kiedy montować?

Trójnik 90 Siba umożliwia połączenia dwóch ciągów odprowadzania wody w jeden. To, co może okazać się istotne przy kupnie trójnika to wartość kąta między rurami. Masz do wyboru w zależności od rozmiaru trójnika dwa kąty – trójnik 70 stopni siba i trójnik 60 stopni siba. Ten drugi jest dostępny w opcji rury spustowej o największej średnicy, czyli rura spustowa 120.

Orynnowanie kwadratowe – jakie wybrać?

Coraz więcej osób szuka geometrycznych i zarazem minimalistycznych form. Do takich należy system rynnowy kwadratowy Siba Tech, który może stać się też systemem półokrągłym. Zastanawiasz się, czy nie lepiej w takim razie kupić od razu orynnowanie Siba Round i nie kombinować? Jest to rozwiązanie, ale pamiętaj, że wszystkie elementy oprócz rynny są takie same, więc tyle samo kosztują. Różnica między Siba Tech a Siba Round tkwi tylko i wyłącznie w rynnie (w zależności jaki front wybierzesz), dodatkach i odwodnieniu pionowym, czyli kwadratowa rura spustowa siba. Sam zdecyduj, czy wolisz, aby Twoja rynna ładnie przylegała do budynku stroną kwadratową, a na zewnątrz była okrągła czy odwrotnie.