884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

IVT – rura przeciwśniegowa TUBE-SNOW (∅32 mm)

Rury przeciwśniegowe TUBE-SNOW firmy IVT zabezpieczą przechodniów, samochód, roślinność i inne przedmioty przed zsuwającym się śniegiem.

Cena:

25,67 76,59 

-
+

Zastanawiasz się czy zainwestować w rury przeciwśniegowe? Przedstawimy Ci powody, które pokażą jak ważne jest dbanie o bezpieczeństwo zimą. Otóż rury przeciwśniegowe zapewniają ochronę budynku, jego mieszkańców oraz przechodniów, jednocześnie zachowując estetykę i trwałość dachu.

Rury przeciwśniegowe TUBE-SNOW firmy IVT – informacje szczegółowe

Rury przeciwśniegowe pomagają zapobiegać niebezpiecznym lawinom śnieżnym, które mogą spaść z dachu. Dzięki nim można uniknąć uszkodzeń dachu, okien oraz zabezpieczyć ludzi przechodzących pod dachem. Rury TUBE-SNOW sa wykonane ze stali ocynkowanej. Występują w różnorodnej kolorystyce: od ciemnej czerni, po kolory niestandardowe takie jak ceglasty. Do połączenia rur konieczne jest użycie łącznika rury przeciwśniegowej.

Powody, dla których warto kupić bariery przeciwśniegowe

Montaż rur przeciwśniegowych chroni dach przed nadmiernym obciążeniem śniegiem, co może prowadzić do uszkodzeń konstrukcyjnych i przecieków. Bariery przeciwśniegowe są dostępne w różnych kolorach, co pozwala dopasować je do wyglądu budynku, nie psując jego estetyki. Dodatkowym atutem jest fakt, że są one stosunkowo łatwe do zainstalowania na różnych rodzajach dachów, zarówno płaskich, jak i skośnych.

Kup w zestawie