884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Jakie haki do rynny? Co ile dawać haki rynnowe? Ile kosztują haki rynnowe? Jakie są rodzaje uchwytów do rynien? Który hak lepszy ddc typ p czy h? Jesteś w trakcie poszukiwań najlepszego i najtrwalszego orynnowania (jak każdy)? Chcesz aby Twoje rynny były właściwie zamontowane? Nie wiesz z czego wynika tak duża różnica cenowa między hakami rynnowymi? Za chwilę się tego dowiesz.

Haki rynnowe Siba – hak DDC typ P i hak DDC typ H

Hak DDC typ P Siba jest montowany wzdłuż okapu, podobnie jak hak DDC typ H siba, który aby go zamontować potrzebuje deski czołowej. Podstawową różnicą wpływającą na cenę haki rynnowe siba jest fakt, że hak ddc typ p jest wykonany z ocynkowanego i pomalowanego płaskownika – a co za tym idzie wygląda bardziej estetycznie (jeśli dla kogoś ma to znaczenie wysoko na dachu). Hak ddc typ h jest wykonany z blachy i też zapewnia stabilne zamocowanie rynien. O ile w Siba Round różnica między hakami nie jest aż tak duża, o tyle w najnowszym systemie Siba Tech haki mają dużą moc wizualną i mogą sprawić, że zaoszczędzisz sporo pieniędzy.

Co ile dawać haki do rynny?

Haki rynnowe 125 siba zaleca się montować co 40cm. Pamiętaj jednak, że musisz wziąć pod uwagę jak Twoje orynnowanie będzie obciążone śniegiem czy deszczem (w zależności od rejonu Polski). Oprócz popularnych wyżej wymienionych haków, do któych należą też hak kwadratowy rynnowy siba istnieją też hak długi siba czy hak superkrótki siba. Dzięki mnogości asortymentu jesteś w stanie dobrać odpowiedni hak do swojego domu.