884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Galeco PVC – łuk zewnętrzny regulowany

Łuk zewnętrzny regulowany to nowość w systemie PVC Galeco, która umożliwia połączenie dwóch prostopadle leżących względem siebie rynien.

Cena:

79,05 86,94 

-
+

Łuk zewnętrzny regulowany o kącie 90-150° występuje w rozmiarze 130mm jest elementem, który stosuje się w systemach rynnowych w celu stworzenia skutecznego systemu odprowadzania wody opadowej z budynku. Posiada zakrzywienie, dzięki któremu możliwe jest skierowanie przepływającej wody w odpowiednim kierunku.

Elementy systemu Galeco PVC

Co jeszcze wchodzi w skład systemu rynnowego? Oprócz podstawowych elementów jakimi są rynny i rury spustowe jest wiele produktów, których nazwę możliwe, że usłyszysz pierwszy raz. Dopóki nie zostaniemy inwestorami domu, nie zdajemy sobie sprawy, jaka to jest odpowiedzialność i ile spraw należy dopilnować, aby efekt był zadowalający. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami – oni pomogą Ci dobrać odpowiednie produkty oraz wykonają wycenę, aby zakupy stały się przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem.

Zalety systemu PVC Galeco

Produkty systemu rynnowego PVC Galeco są tworzone z polichlorku winylu. Charakteryzują się niepalnością, łatwością w utrzymaniu, odpornością na warunki atmosferyczne oraz łatwością montażu. Pamiętaj! Żeby wybrać właściwy system dla Twojego domu należy skompletować produkty u jednego producenta po to, aby elementy były ze sobą kompatybilne.

Kup w zestawie