884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Galeco PVC – łuk wewnętrzny 90°

Łuk wewnętrzny 90° w systemie rynnowym jest odpowiedzialny za zmianę kierunku przepływu wody.

Cena:

26,87 58,95 

-
+

Łuk wewnętrzny 90° PVC znany również jako kąt wewnętrzny jest elementem, który stosuje się w systemach rynnowych w celu płynnego prowadzenia rynny wokół wewnętrznych narożników budynku. Występuje w czterech rozmiarach: 90mm, 110mm, 130mm i 150mm. Jego charakterystyczną cechą jest to, że posiada zakrzywienie, które umożliwia skierowanie przepływającej wody w odpowiednim kierunku, dzięki czemu zapewnia ciągłość i efektywne odprowadzanie wody deszczowej.

Elementy systemu PVC

System PVC marki Galeco posiada w swojej ofercie wszystkie produkty potrzebne do odpowiedniego odprowadzenie wody deszczowej z dachu poza teren budynku. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami – oni pomogą Ci dobrać odpowiednie produkty oraz wykonają wycenę, aby zakupy stały się przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. 

Zalety systemu PVC

Produkty systemu rynnowego PVC Galeco są tworzone z polichlorku winylu. Charakteryzują się niepalnością, łatwością w utrzymaniu, odpornością na warunki atmosferyczne oraz łatwością montażu. Ważne jest, aby wybierając odpowiedni system dla swojego domu - skompletować produkty u jednego producenta, aby elementy były ze sobą kompatybilne.

Kup w zestawie