884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Galeco PVC – łuk zewnętrzny 135°

Łuk zewnętrzny 90° umożliwia połączenie dwóch prostopadle leżących względem siebie rynien.

Cena:

78,14 95,98 

-
+

Łuk zewnętrzny 135° jest elementem, który stosuje się w systemach rynnowych w celu stworzenia skutecznego systemu odprowadzania wody opadowej z budynku. Posiada zakrzywienie, dzięki któremu możliwe jest skierowanie przepływającej wody w odpowiednim kierunku.

Elementy systemu PVC

Łuk zewnętrzny w systemie rynny okrągłej PVC Galeco występuje w rozmiarach:  90mm/135°, 110mm/135°, 150mm/135°. A co jeszcze wchodzi w skład systemu rynnowego PCV? Oprócz podstawowych elementów jakimi są rynny i rury spustowe jest wiele produktów, których nazwę możliwe, że usłyszysz pierwszy raz. Bo kto zna mufę czy kolanko na dachu? Dopóki nie zaczniemy budować domu, nie zdajemy sobie sprawy, jaka to jest odpowiedzialność i ile spraw należy dopilnować, aby efekt był zadowalający. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami – oni pomogą Ci dobrać odpowiednie produkty oraz wykonają wycenę, aby zakupy stały się przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem.

Zalety systemu PVC

Produkty systemu rynnowego PVC Galeco są tworzone z polichlorku winylu. Charakteryzują się niepalnością, łatwością w utrzymaniu, odpornością na warunki atmosferyczne oraz łatwością montażu. Pamiętaj! Żeby wybrać właściwy system dla Twojego domu należy skompletować produkty u jednego producenta po to, aby elementy były ze sobą kompatybilne.

Kup w zestawie