884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Galeco PVC – kolano

Kolano 100mm to element, który umożliwia szybkie odprowadzenie wody deszczowej do kanalizacji. Sprawdzi się do łączenia leju spustowego z rurą.

Cena:

14,12 33,99 

-
+

Zastanawiasz się jaką funkcję pełnią poszczególne elementy systemu rynnowego? Kolano 100mm w systemie rynnowym firmy Galeco pomaga kontrolować przepływ wody i  zapobiega jej gromadzeniu się oraz tworzeniu zastoisk. Poprawne umieszczenie kolana pozwala na skierowanie wody w sposób efektywny i skuteczny.

Z czego wykonane jest kolano stosowane na dachu?

Kolana 100mm firmy Galeco są wykonywane z tego samego materiału, co rynny, czyli z tworzywa sztucznego PVC. Ważne jest, aby dobierać kolana odpowiednie do konkretnego systemu rynnowego i rodzaju rynny. Prawidłowe zamocowanie i uszczelnienie kolana umożliwia skuteczne odprowadzanie wody i minimalizuje ryzyko przecieków czy innych problemów z systemem rynnowym. Kolano występuje w kolorach: grafitowym, czarnym oraz ciemnobrązowym.

Jak kontrolować przepływ wody w systemie rynnowym?

Zainstalowanie kolana 50mm w systemie rynnowym PVC pomaga kontrolować przepływ wody. Poprawne umieszczenie kolana pozwala na skierowanie wody w sposób efektywny i skuteczny. Dodatkowo kąt 67° pozwala w efektywny sposób skierować wodę tak, aby nie obciążyć całego systemu.

Kup w zestawie