884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

DrewBet – pustak z kształtek podmurówkowy A3

Pustak z kształtek A3 wraz z pustakiem A1 stanowi integralną częścią podmurówki ogrodzenia modułowego łupanego firmy DrewBet.

Cena:

20,58 24,40 

-
+

Szukasz rozwiązania dla Twojego domu? Nie wiesz, co wyróżnia ogrodzenie łupane na tle innych dostępnych na rynku? Sprawdź nasza ofertę, dokonaj zakupu już dziś, a my wyślemy Ci kompleksową wycenę do 24h.

Pustak ogrodzeniowy na podmurówkę DrewBet

Ogrodzenie łupane DrewBet składa się z kilku elementów takich jak odpowiedni pustak ogrodzeniowy czy daszek ogrodzeniowy. Pustak podmurówkowy z kształtek to jedna z integralnych części podmurówki złożonej z pustaka łupanego A1 oraz A3 sprzedawanych w równych proporcjach. Pustak A3 posiada wymiary 38x22x16cm, a na jeden komplet składają się dwie płytki oraz dwa łączniki (tak jak na rysunku).

Ogrodzenie modułowe łupane marki DrewBet – zalety

  • Estetyczny wygląd: Ogrodzenia łupane charakteryzują się naturalnym, rustykalnym wyglądem, co może dodawać uroku i elegancji każdemu ogrodowi.
  • Trwałość: Ogrodzenia łupane zwykle są wykonane z materiałów odpornych na działanie warunków atmosferycznych, co przekłada się na długą żywotność.
  • Ochrona prywatności: Dzięki swojej konstrukcji i grubości, ogrodzenia łupane mogą zapewniać prywatność, utrzymując intruzów na dystans.

Chcesz poznać ogrodzenia modułowe gładkie? Wejdź na stronę: https://www.azari.pl/ogrodzenia-modulowe-gladkie/

Kup w zestawie