884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Dlaczego warto wybrać narożniki rynnowe 90° Bryza?

utworzone przez | paź 9, 2023 | system rynnowy PVC Bryza

Bryza to popularny system rynnowy, który w swojej ofercie posiada orynnowanie PVC oraz orynnowanie STAL. Dziś zajmiemy się bardzo popularnymi elementami systemu, mianowicie narożnikami wewnętrznymi i narożnikami zewnętrznymi.

Po co montuje się narożniki w systemach rynnowych?

Jak wiadomo, aby woda deszczowa była skutecznie odprowadzana z dachu potrzeba sprawnego systemu rynnowego. Narożnik wewnętrzny 100mm, tak samo jak narożniki innych systemów służą do połączenia rynien w narożach budynku. Bryza oferuje narożniki PVC w czterech rozmiarach: narożnik wewnętrzny 75mm, 100mm, 125 i 150mm. Najbardziej popularnym systemem w Polsce jest system 125mm, dzięki czemu w tym systemie występuje unikalny kolor miedziany. Bryza PVC oferuje dużą gamę kolorów: od czarnego, przez grafitowy, biały, czerwony, zielony, brązowy, po ceglasty.

Jakie są zalety systemu orynnowania PVC?

Największą zaletą systemów rynnowych PVC jest ich cena, ponieważ są one dużo tańsze od systemów stalowych. Narożniki zewnętrzne 150mmodporne na uderzenia. Orynnowanie PCV jest gładkie, dzięki czemu woda szybko spływa poza budynek. Dodatkowo produkty, takie jak narożniki zewnętrzne 125mmodporne na korozję.