884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Decoverni Riflessi 1kg farba typu „piasek perłowy”

Farba metaliczna z dodatkiem metalizującego kruszywa Riflessi Decoverni to idealne rozwiązania dla osób ceniących dynamikę.

Cena:

171,55 

-
+

Lubisz dynamikę? Stoisz przed wyborem odpowiednich produktów do dekoracji Twojego wnętrza? Farba metaliczna Riflessi Decoverni z dodatkiem metalizującego kruszywa to innowacyjne rozwiązanie w świecie dekoracji wnętrz. Jej unikalna formuła pozwala na stworzenie efektownych, barwnych refleksów świetlnych, które dynamicznie zmieniają swój wygląd w zależności od kąta padania światła. Ta gra barw i odblasków nadaje ścianom niezwykłego charakteru, przemieniając każdą przestrzeń w artystyczne dzieło.

Farba Riflessi Decoverni – informacje szczegółowe

Farba występuje w dwóch pojemnościach: 1kg oraz 2,5g. Kluczową cechą tej farby jest jej zdolność do kształtowania dowolnych wzorów i efektów. Dzięki swojej konsystencji oraz specjalnie dobranej mieszance opalizującego kruszywa, farba Riflessi pozwala na tworzenie niestandardowych projektów - od subtelnych, delikatnych akcentów, po wyraziste, dominujące motywy. Jeśli chcesz stworzyć niebanalny wygląd ściany skorzystaj z gotowych zestawów systemu Riflessi. Sprawdź sama!

Dekoracje ścienne to nie tylko lamele!

Prawdą jest, że wchodząc do pomieszczenia rzucają się w oczy duże meble, ale zaraz za nimi (lub równocześnie) zwracamy uwagę na kolory ścian i dobór odpowiednich, niegryzących się odcieni. Farba Riflessi to rozwiązanie dedykowane dla tych, którzy pragną wprowadzić do swoich wnętrz element nowoczesności, oryginalności oraz odrobiny magii. Farba metaliczna z dodatkiem metalizującego kruszywa stanowi doskonały wybór dla osób ceniących sobie unikalne, wizualne doświadczenia oraz dla tych, którzy chcą stworzyć przestrzeń odzwierciedlającą ich osobisty styl i kreatywność.

*Ewentualne rozbieżności w kolorze mogą wynikać z ustawień wyświetlacza, grafiki, partii produkcyjnej, sposobu nałożenia oraz innych przyczyn. Przedstawioną kolorystykę należy traktować poglądowo.
*Ten produkt jest produktem barwionym i nie podlega zwrotowi.

Kup w zestawie