884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Decoverni Quarzo Farba gruntująca piaskowa 1,5kg

Farba podkładowo-gruntująca Quarzo Decoverni idealnie sprawdzi się jako grunt do tynków dekoracyjnych Muro, Riflessi, Sundeco czy Provence.

Cena:

28,09 31,21 

-
+

Wybrałaś już tynk dekoracyjny, który doda ponadczasowego charakteru Twojemu wnętrzu? Nadszedł czas na dobranie odpowiednich produktów, które pozwolą osiągnąć zamierzony efekt.

Farba podkładowo-gruntująca Quarzo Decoverni – informacje szczegółowe

Farba Quarzo Decoverni to farba akrylowa, stosowana wewnątrz, zawierająca wyselekcjonowany piasek wielkości ziarna. Służy ona do wykonania warstwy podkładowej pod wybrane produkty, takie jak Decoverni Riflessi, Decoverni Sundeco, Decoverni Graffia, Decoverni Muro, Decoverni Provence, Beton Travertin. Występuje w kolorze białym lub barwionym. Stosuje się ją na tynkach gipsowych, płytach GK, tynkach mineralnych. Jej wydajność wynosi przeciętnie 5-7 m2/kg. Farba występuje w pojemnościach 1kg, 3kg, 6kg oraz 12kg.

Farba Decoverni Quarzo – zalety

Decoverni Quarzo to farba o wysokim poziomie krycia. Farba Decoverni wzmacnia i penetruje podłoże, a także zwiększa wydajność następnych warstw. Posiada wysoką odporność na szorowanie i niską tendencję do chlapania.

*rysunek poglądowy
*produkt barwiony na życzenie Klienta nie podlega zwrotom

Kup w zestawie