884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Decoverni Muro Perle zestaw na +- 35 m2

Zestaw Muro Perle Decoverni to system charakteryzujący się wysokim stopniem połysku, który pozwoli na stworzenie imitacji tynku rustykalnego.

Cena:

1370,34 

-
+

Chcesz uzyskać efekt, taki jak tynk rustykalny lub antyczny mur? System Muro Perle z Decoverni daje bardzo dużo możliwości modelowania struktury, dzięki czemu idealnie sprawdzi się do zaaranżowania wnętrz nowoczesnych, jak również klasycznych.

Muro Perle Decoverni – informacje szczegółowe

Muro Perle jest kojarzone z wysokim stopniem połysku, dzięki zastosowaniu odpowiednich werniksów. Pozwala to na wprowadzenie blasku do dekorowanego pomieszczenia. Ogromnym atutem Muro Decoverni jest fakt, że nie wymaga on gładkich ścian, dlatego jeśli remontujesz stary dom albo Twoja ściana ma już drobne ubytki – nic się nie martw! Decoverni Muro charakteryzuje wysoki poziom trwałości i zmywalności, dzięki czemu sprawdzi się także w budynkach użyteczności publicznej.

Muro Perle – zestawy

Jak wiadomo tynk dekoracyjny czy beton architektoniczny to nowoczesny dodatek do pomieszczenia. Nie każdy jest przekonany do wykonania tym sposobem wszystkich ścian pomieszczenia. Dlatego Muro Perle możesz kupić w gotowych zestawach na odpowiednią wielkość Twojej ściany. W zestawie na +/- 35m2 znajdziesz 1 x 6kg + 1 x 1,5kg DK Quarzo, 3 x 15kg + 2 x 5kg  Muro Classic, 2 x 2,5L + 2 x 1L DK Satine oraz 3 x 1L werniks metaliczny. Jeśli potrzebujesz więcej informacji odnośnie Twojego zamówienia, sposobu wykonania lub chcesz zamówić próbkę farby – napisz do nas na kontakt@azari.pl lub zadzwoń 884 004 443.

*Ewentualne rozbieżności w kolorze mogą wynikać z ustawień wyświetlacza, grafiki, partii produkcyjnej, sposobu nałożenia oraz innych przyczyn. Przedstawioną kolorystykę należy traktować poglądowo.
*Ten zestaw składa się z produktów barwionych i nie podlega zwrotowi.

Kup w zestawie