884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Jak wiadomo na zbudowanie kompletnego i działającego systemu rynnowego nie wystarczą dwie rynny. Czy to dachu dwuspadowym czy czterospadowym konstrukcja orynnowania różni się występowaniem elementów takich jak narożniki rynnowe czy zaślepki do rynny. Kilka produktów jest niezmiennych i do nich należy właśnie między innymi łącznik rynny 100 siba.

Łącznik rynny Siba – rodzaje

Są dwa rodzaje łączników rynny: łącznik rynny zwykły (w którym nie da się cofnąć ruchu i zatrzasku) a także łącznik rynny z klamrą Siba, gdzie w razie czego możemy modyfikować zatrzask, czyli rozpiąć łącznik. Złączka rynnowa 125 jest wyposażona w uszczelkę EPDM fabrycznie mocowaną, która zapewnia szczelność systemu. Oczywiście zwykły łącznik rynny 150 Siba również posiada uszczelkę. To od Ciebie zależy, który wybierzesz.

Przeczytaj też: Sztucer do rynny Siba – najważniejszy element orynnowania

Jak połączyć rynny?

Za pomocą czego połączę rynny? Jak nazywa się element łączący rynny? Są to pytania, które jak najbardziej mają prawo się pojawić w Twojej głowie. Nie martw się, jeśli nie znasz dokładnej nazwy, bo jak się okazuje na rynku budowlanym jest wiele zamiennych synonimów. Oto przypadki: sztucer to inaczej lej spustowy, a złączka rury spustowej to inaczej mufa. Jeśli więc czegoś nie wiesz wystarczy, że sprecyzujesz co chcesz zrobić, a my zajmiemy się resztą.