884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Bryza PVC uchwyt rynnowy 75mm

Uchwyt rynnowy inaczej nazywany rynajza PVC firmy Bryza to element odwodnienia poziomego, który służy do zamocowania rynny do deski czołowej.

Cena:

5,62 5,84 

-
+

Uchwyt rynnowy nazywany inaczej rynajzą to element, który służy do zamocowania rynny do deski czołowej dachu. Główną funkcją uchwytu jest stabilne i bezpieczne utrzymanie rynny, zapewniając odpowiednią wysokość i pochylenie dla skutecznego odprowadzania wody deszczowej.

Uchwyt rynnowy Bryza PVC – informacje szczegółowe

Uchwyt rynnowy PVC firmy Bryza występuje w rozmiarze 75mm, 100mm, 125mm i 150mm. W zależności od rozmiaru jest dostępny w kolorze spośród: białego, czarnego, brązowego, ceglastego, zielonego, czerwonego, grafitowego i miedzianego.

Elementy systemu rynnowego PVC Bryza

Wśród elementów orynnowania Bryza znajdziesz nie tylko rynny i rury spustowe, ale także narożniki, uchwyty rynny, kolanka, obejmy, trójniki. Samych narożników jest aż 7 rodzajów! Bryza posiada szeroki wybór kolorów, dzięki czemu z łatwością dopasujesz system orynnowania do zielonego czy czerwonego dachu. Jeśli wybrałeś bardziej stonowany kolor - sprawdź brąz, czerń czy grafit. Z nami wykończysz dom w dobrej cenie.

Kup w zestawie