884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Bryza PVC narożnik zewnętrzny 75mm wielopłaszczyznowy

Narożnik wielopłaszczyznowy wewnętrzny i zewnętrzny PVC firmy Bryza służy do połączenia rynien w budynkach o nietypowych projektach dachów.

Cena:

54,06 

-
+

Narożnik wewnętrzny wielopłaszczyznowy i narożnik zewnętrzny wielopłaszczyznowy PVC firmy Bryza jest używany w budynkach o nietypowym projekcie dachu lub dobudówkach. Pomaga w estetyczny sposób wykończyć system orynnowania, aby był sprawny. Narożniki dachowe takie jak narożnik wewnętrzny chronią elewację przed zaciekami i wilgocią. Sprawdź sam!

Narożnik wielopłaszczyznowy PVC firmy Bryza – informacje szczegółowe

Narożnik wielopłaszczyznowy Bryza występuje w rozmiarze 75mm, 100mm, 125mm i 150mm. Dostępny jest w kolorze białym, czarnym, ceglastym, brązowym, grafitowym, zielonym i czerwonym. Rysunek poglądowy. W celu realizacji zamówienia należy wypełnić wymiary i kąty narożnika (zdjęcie umieszczone w galerii produktu), a następnie przesłać je na adres mailowy: kontakt@azari.pl -  w przypadku, gdy nie otrzymamy od Ciebie potrzebnych kątów - skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły. Narożnik jest produkowany na specjalne życzenie Klienta, dlatego nie ma możliwości jego zwrotu. W zależności od nakładów produkcyjnych czas realizacji wynosi około 3 tygodnie.

System orynnowania Bryza – zalety

System orynnowania Bryza jest odporny na różne warunki pogodowe takie jak mrozy, opady deszczu, śniegu i promieniowanie UV, co przyczynia się do jego trwałości i długotrwałego użytkowania. Montaż systemu Bryza jest stosunkowo prosty i szybki, co może pomóc w zaoszczędzeniu czasu i kosztów związanych z instalacją. A co najważniejsze system Bryza oferuje szeroki wybór produktów, w tym sztucery, kolanka, narożniki i wiele innych akcesoriów, co pozwala dostosować system do indywidualnych potrzeb budynku.

Kup w zestawie