884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Bryza PVC kolano 63mm

Kolana rynnowe PVC Bryza umożliwiają zmianę kierunku przepływu wody z rynny do rur spustowych. Dostępne są w rozmiarze 63mm, 90mm i 110mm.

Cena:

12,73 13,40 

-
+

Kolana rynnowe PVC Bryza umożliwiają zmianę kierunku przepływu wody z rynny do rur spustowych. Ze względu na oddalenie rynien od ścian budynku konieczne jest zastosowanie kolan.

Kolano Bryza PVC – informacje szczegółowe

Kolana firmy Bryza występują w trzech rozmiarach: 63mm, 90mm i 110mm. W zależności od rozmiaru są dostępne w kolorze białym, czarnym, grafitowym, brązowym, ceglastym, miedzianym, czerwonym i zielonym. Istnieją także kolana, produkowane na życzenie Klienta pod dowolnym wybranym przez niego kątem. W takiej sytuacji należy w adnotacji do zamówienia podać kąt kolana. Czas realizacji takiego zamówienia to około 1-3 tygodnie.

Do czego służy kolano w systemie rynnowym?

Kolano rynnowe PCV odgrywa kluczową rolę w zapobieganiu uszkodzeniom budynku spowodowanym nadmiernym zbieraniem się wody deszczowej na dachu. Jego główną funkcją jest umożliwienie zmiany kierunku przepływu wody w rynnach, co pozwala na skierowanie wody z dachu do rur spustowych i dalej do systemu kanalizacji deszczowej lub na teren dookoła budynku.

Kup w zestawie