884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Biokominki wnękowe – nowoczesne rozwiązanie dla wnętrza

utworzone przez | gru 15, 2023 | Białystok, biokominek wnękowy, biokominki, Bydgoszcz, Elbląg, kominki infire, Koszalin, Łomża, Poznań, Słupsk, Suwałki, Szczecin

Zamień swoje wnętrze w oazę komfortu i elegancji dzięki biokominek do zabudowy marki Infire. Biokominki wnękowe Infire to połączenie innowacyjnej technologii z dbałością o detale. Każdy model, a w szczególności te przeznaczone do zabudowy, charakteryzuje się unikalnym designem i zaawansowanym systemem bezpieczeństwa. Wprowadź nowoczesne rozwiązania grzewcze, łączące funkcjonalność z estetyką. Sprawdź nasze modele: biokominek Inside U800, biokominek Inside U1000.1 czy biokominek Inside U1200. Są to nietypowe modele biokominków, które umożliwiają nietypowe połączenia dwóch pomieszczeń. Coraz częściej spotyka się nowoczesne aranżacje wnętrz w postaci dużych salonów połączonych z kuchnią i korytarzem. Takie rozwiązania pozwalają uzyskać dużą, otwartą przestrzeń.

Biokominki – bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Wielofunkcyjność biokominka zaczyna się od jego zdolności do odmieniania charakteru wnętrza. Dostępne są w różnorodnych stylach, od nowoczesnych po klasyczne, umożliwiając dopasowanie do indywidualnych preferencji estetycznych. Biokominki czarne to nie tylko urządzenia grzewcze, ale także elementy dekoracyjne, które nadają pomieszczeniu niepowtarzalny charakter. Kominki są wyposażone w system odpowietrzający w biokominku, który zapobiega powstawaniu ciśnienia pod palnikiem przy przelaniu paliwa. W celu wygodnego użytkowania posiada też dodatkowy zbiornik umieszczony pod palnikiem, który zapobiega wypłynięciu paliwa poza biokominek. Dla zapewnienia bezpieczeństwa wkład jest wykonany z włókna ceramicznego. Gaszenie kominkek Inside U1200 odbywa się za pomoca czarnej nakładki, która wchodzi w skład kominka. Z trzema wsuwanymi szybami hartowanymi zamontowanymi w specjalnych szynach, biokominki Infire do zabudowy nie tylko ogrzewają, ale też zachwycają swoim eleganckim wyglądem.

Dostosuj biokominek do swojego stylu!

Biokominki Inside Infire do zabudowy w wcześniej przygotowanej wnęce oferują nie tylko funkcjonalność, ale także możliwość dostosowania do indywidualnych upodobań. Biokominki oferują nie tylko ciepło, ale także niepowtarzalne wrażenia wizualne. Płomienie tańczące we wkład biokominka tworzą atmosferę przytulnego domu, do którego każdy chce wracać. Z wbudowaną izolacją, kominek Inside U1000.1 może być montowany w różnych konstrukcjach, takich jak MDF czy gips-karton, otwierając przed Tobą szerokie pole do aranżacyjnej kreatywności. Jeśli zastanawia Cię, jak działa biokominek, zaraz wytłumaczymy, jakie to proste. Marka Infire posiada biokominki o różnych długościach paleniskach i różnych pojemnościach. Wystarczy zalać wkład kominkowy płynem Infire – biopaliwo, następnie podpalasz bezpiecznie płyn w palenisku zapalniczką i możesz cieszyć się magią ognia!