884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Biokominek wnękowy Simple Frame nie tylko ogrzewa pomieszczenie, ale też tworzy niepowtarzalną atmosferę relaksu i komfortu. Płomienie ognia delikatnie tańczące w kominku wprowadzają do wnętrza element magii, który umożliwia otrzymanie odpowiedniego miejsca do odpoczynku. Warto zauważyć, że biokominki występują w różnych długościach. Od tych najmniejszych, czyli biokominek wnękowy SimpleFire Frame 550, przez biokominek Frame 600, biokominek Frame 900, biokominek Frame 1200, az po biokominek Frame 1800! Każdy z nas ma inne upodobania, co innego nam się podoba. I dobrze! Inaczej świat byłby nudny. Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego biokominka (bo w ofercie mamy aż dwie linie biokominków) lub nie wiesz, czym dane modele się różnią (oprócz ceny) napisz do nas kontakt@azari.pl lub zadzwoń 884 004 443.

Jak wybrać odpowiedni biokominek?

Wiele osób staje przed trudnym wyborem, gdzie kluczową rolą jest czas. Nie da się wszystkiego ogarnąć w 5min – to normalne. Dlatego jeśli masz jakieś wątpliwości lub po prostu teraz nie porafisz się zdecydować to daj sobie CZAS. Wybór biokominka i tak jest jednym z wielu, ktore już podjęłaś lub podejmiesz w przyszłości. Jeśli chcesz poznać zalety biokominków, przeczytaj dalej artykuł. Może to rozwieje Twoje wątpliwości? Biokominki, takie jak biokominek Simple Fire Frame 600 czarny, biokominek Frame 900 czarny czy biokominek Frame 550 biały zasilane biopaliwem są łatwe w obsłudze. Wymagają jedynie napełnienia zbiornika (palenisko) biopaliwem, a następnie zapalenia płomieni. Dodatkowo ich utrzymanie jest banalnie proste, bez konieczności usuwania popiołu czy czyszczenia komina.

Biokominki wnękowe – jakie wymiary powinna mieć wnęka?

Wymiar wnęki na biokominek 150cm to kluczowa rzecz, która decyduje, czy biokominek 120cm będzie dobrze wyglądał w Twoim pomieszczeniu. Biokominki posiadają informację w opisach, jeśli nie możesz jej znaleźć – skontaktuj się z nami. Często spotyka się, że wnęka powinna mieć rozmiar biokominka, jednak są też takie modele, gdzie potrzebujemy pewnego ,,zapasu” w postaci na przykład 6mm. Warto zapoznac się z opisami biokominek Frame 550 czarny, biokominek Frame 600 czarny, biokominek wnękowy Frame 900 biały, aby nie mieć wątpliwości, co do przygotowania przestrzeni. Biokominek wnękowy zasilany biopaliwem to nie tylko praktyczne źródło ciepła, ale również designerski element, który wniesie do Twojego wnętrza nowoczesność, elegancję i ekologiczny charakter. Jego funkcjonalność, łatwość obsługi oraz dbałość o środowisko sprawiają, że jest doskonałym wyborem dla tych, którzy pragną połączyć nowoczesność z ekologią w swoim domu.