884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

W dzisiejszym pośpiechu życia codziennego, poszukiwanie wyjątkowych rozwiązań, które łączą w sobie funkcjonalność i design, staje się priorytetem. Dlatego też, chcemy Wam przedstawić biokominek narożne Corner marki SimpleFire – prawdziwą perełkę w świecie nowoczesnego ogrzewania i wyrafinowanej estetyki. Biokominek Corner wystepuje w trzech różnych długościach: biokominek Corner 600L, biokominek Corner 900P i biokominek Corner 1200P. Dlaczego akurat tymi zajmujemy się w tym artykule? Wiele osób nie jest świadomych, jakie rodzaje biokominków są dostępne na rynku. Spotkaliśmy się z opinią: “cóż za niesamowite rozwiązania posiadacie?!”. Niejedna osoba reaguje w taki sposób. Biokominki, choć nie są najważniejszym elementem domu, fajnie jakby przyciągały uwagę swoim wyglądem. Zróbmy wspólny research biokominki narożne SimpleFire.

Wyjątkowy klimat i unikalny design zamknięty w jednym produkcie

Biokominki narożne Corner od SimpleFire to wyraz elegancji i nowoczesności. Ich charakterystyczny kształt sprawia, że stają się nie tylko źródłem ciepła, ale także stylowym dodatkiem do każdego wnętrza. Bez względu na to, czy Twoje mieszkanie jest urządzone w minimalistycznym stylu czy cieszy się bogactwem barw, biokominki Corner, takie jak biokominek narożny Corner 900L czy biokominek anrożny Corner 900L z szybą idealnie wkomponują się w każde pomieszczenie. Padły tu ważne słowa – bogactwo barw. Nasze biokominki są dostępne w klasycznej czerni, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do pomieszczenia. Dodatkowo ze względu na ich narożny kształt – mogą stanowić połączenie między dwiema przestrzeniami. Już nie raz spotkaliśmy się z tym, ze biokominek jest zamontowany w przejściu z korytarza do salonu lub z salonu do kuchni. Nie oszukujmy się – są to miejsce, gdzie spędzamy najwięcej czasu w gronie najbliższej rodziny jak również ze znajomymi.

Prawy czy lewy? Decyzja zależy od Ciebie!

Jeśli jesteś na etapie projektowania domu/mieszkania możesz sama zdecydować, gdzie biokominek wyglądałby najlepiej. Szeroki wybór biokominek SimpleFire pozwoli Ci wybrać właściwy biokominek. Ważne jest, abyś patrzyła na oznaczenie nazwy produktu. Literka L występuja na przykład w biokominek Corner 600L z szybą oznacza, ze lewa strona biokominka jest otwarta. Natomiast literka P jak w biokominek Corner 600P z szybą oznacza, że to prawa strona jest otwarta. W celu upewnienia się przejrzyj galerię produktu i zobacz dostępne wizualizacje. Biokominki narożne Corner od SimpleFire to nie tylko urządzenia grzewcze – to elementy, które definiują nowy standard komfortu, designu i ekologii. Długość 60cm lub 90cm, wybór między wariantem prawym a lewym, a także opcje z szybą czy bez, sprawiają, że każdy może znaleźć model idealnie dopasowany do swoich potrzeb i gustu.