884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Biokominek InFire Murall 800 czarny z szybą

Biokominek Infire Murall 800 czarny jest wyposażony w przyciemnianą szybę, która sprawia, że ogień wygląda jeszcze bardziej zjawiskowo.

Cena:

2850,50 

-
+

Biokominek Murall 800 to doskonałe połączenie nowoczesnego designu i funkcjonalności, stworzonego z myślą o tych, którzy pragną cieszyć się urokliwym ogniem bez konieczności skomplikowanej instalacji. Ten model został zaprojektowany do zawieszenia na ścianie za pomocą dwóch kołków montażowych, co sprawia, że staje się nie tylko źródłem ciepła, ale także eleganckim elementem dekoracyjnym w każdym wnętrzu.

Biokominek Murall 800 Infire – informacje szczegółowe

Kominek zasilany bioetanolem ma wymiary 800x560x165mm i może być zawieszony lub wbudowany we wnękę w rozmiarze kominka. Ważne jest, żeby kominek nie był użytkowany na ścianach z płyt wiórowych, gipsowych, meblowych ani na ścianach pokrytych tapetą. Model Murall 800 jest wyposazony w hartowaną przyciemnianą szybę. Dzięki zabudowanym ścianom bocznym – biokominek z każdej perspektywy prezentuje się magicznie. Jeśli szukasz większego biokominka, sprawdź biokominek Murall 1000 w kolorze białym.

Biokominki Infire – jakie mają zalety?

Biokominki Infire są objęte 24 miesięczną gwarancją. Szeroki asortyment umożliwia wybór nie tylko swojego ulubionego modelu, ale także koloru, który będzie współgrał z otoczeniem. Biokominki posiadają system odpowietrzający, który zapobiega powstawaniu ciśnienia pod palnikiem podczas ewentualnego przelania paliwa. Dodatkowo zamontowany zbiornik pod palnikiem zapobiega wypłynięciu paliwa poza biokominek.

Jest możliwość zamówienia kominka o indywidualnych parametrach. W tym celu należy skontaktować się ze Sprzedającym.

Kup w zestawie