884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Biokominek InFire Inside L800v2 lewy czarny z szybą

Biokominek montowany we wnęce. Zasilany bioetanolem. Nie kopci, nie zostawia nieprzyjemnego zapachu. 24 miesiące gwarancji.

Cena:

3050,00 

-
+

Zakochaj się w połączeniu elegancji z funkcjonalnością. Nasz rozbudowany narożny kominek nie tylko dodaje uroku, ale także dostarcza ciepło, tworząc atmosferę przytulności w Twoim domu.

Biokominek narożny lewy Inside L800v2 Infire – informacje szczegółowe

Biokominek narożny L800v2 posiada całkowite wymiary 800x450x350mm i zawiera hartowaną szybę, palenisko 50cm o pojemności 1L, falowy typ palnika (widac na zdjęciu w galerii produktu), system odpowietrzający i zbiornik pod palnikiem na paliwo. Rama biokominka jest zlicowana ze ścianą. Różni się od modelu biokominek L800v1 tym, że rama kominka zawiera wbudowaną izolację w górnej części, co pozwala na zamotnowanie go w zabudowie np. Karton-gips. Konstrukcja biokominka nie wymaga robienia otworu w podłożu pod palnik, tylko wystarczy wstawić biokominek w przygotowany otwór.

Jak rozumieć nazwy biokominków?

Biokominki narożne mają swoje nietypowe nazwy. Oprócz systemu – na przykład Inside, co oznacza kominki wnękowe - mają literę oraz cyfrę. Cyfra, jak nietrudno się domyślić, oznacza szerokość biokominka podaną w mm. Litera L oznacza kominek narożny z otwartą lewą stroną, zaś litera P – kominek narożny z otwartą prawą stroną. Taki typ biokominka umożliwia efektowne wypełnienie przejścia między pomieszczeniami.

Kup w zestawie