884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Biokominek InFire Inside C800v2 czarny z szybą

Biokominek C800V2 marki Infire to produkt posiadający przyciemnianą szybę, prostą i delikatną konstrukcję kominka, która sprawdzi się w każdym wnętrzu.

Cena:

2050,50 

-
+

Nowoczesny biokominek Inside C800V2 (wersja 2) to innowacyjny kominek, stworzony z myślą o zamontowaniu w przygotowanej wcześniej wnęce. Jego wyjątkowa konstrukcja nie tylko ułatwia montaż w ścianie, ale także dostarcza estetyczne rozwiązanie, eliminując niedoskonałości wyciętego otworu za pomocą zagiętych zakładek.

Biokominek Inside C800V2 Infire – informacje szczegółowe

Kominek C800V2 Infire posiada wymiary 800x500x275mm i jest przeznaczony do montażu we wnęce o wymiarach 800x551x275mm. Zawiera hartowaną, zaokrągloną szybę, palenisko 50cm o pojemności 1L, falisty typ palnika z możliwością regulacji i jest malowany proszkowo. Dzięki zastosowaniu unikalnej formy, płomienie stają się centralnym punktem, który jest dostępny do obserwacji z trzech stron podobnie jak biokominek C800V1.

Kominki Inside marki Infire - który najlepszy?

Wiele osób zadaje pytanie, który biokominek jest najlepszy. Pierwszym istotnym aspektem, który należy wziąć pod uwagę podczas wyboru jest przestrzeń, która pozwoli Ci na zamontowanie biokominka. Przed montażem należy bowiem przygotować specjalną wnękę o odpowiednich wymiarach, a nastepnie przystąpić do montażu. Atutem biokominków Infire jest to, że każdy biokominek marki Infire posiada system odpowietrzający, który zapobiega powstawaniu ciśnienia pod palnikiem oraz dodatkowy zbiornik pod palnikiem, który uniemożliwia wypłynięcie paliwa poza kominek. C800V2 biokominek posiada 24 miesięczną gwarancję,

*Jest możliwość zamówienia kominka o indywidualnych parametrach. W tym celu należy skontaktować się ze Sprzedającym.
*Ewentualne rozbieżności w kolorze mogą wynikać z ustawień wyświetlacza, grafiki, partii produkcyjnej, sposobu robienia zdjęć oraz innych przyczyn. Przedstawioną kolorystykę należy traktować poglądowo.

Kup w zestawie