884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Biokominek InFire Inportal 2 biały z szybą

Biokominek wolnostojący biały Inportal 2 marki Infire posiada szeroką obudowę lakierowaną na wysoki półpołysk, dzięki czemu pasuje do nowoczesnych wnętrz.

Cena:

4350,00 

-
+

Elegancki design biokominka Inportal 2 Infire sprawia, że staje się on nie tylko źródłem ciepła, ale również stylowym elementem dekoracyjnym wnętrza. Lakierowany na wysoki półpołysk MDF nadaje obudowie biokominka niepowtarzalny połysk, podkreślając tym samym wyjątkowy charakter tego modelu.

Biokominek Inportal 2 Infire – informacje szczegółowe

Biokominek wolnostojący Inportal 2 ujął serca Klientów swoją szeroką obudową, która skutecznie przyciąga wzrok, a zarazem nie daje uczucia ciężkości. Biokominek ma wymiary całkowite 1100x1000x300mm i posiada hartowaną szybę oraz palenisko o pojemności 1L. Zamontowana przesuwana listwa z uchwytem umożliwia regulację wysokości płomienia oraz jego wygaszanie. Kominek posiada 24 miesiące gwarancji.

Ciepło biokominka – czy jest takie samo jak w zwykłych kominkach?

Jak wiadomo biokominek jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących elegancję i chcących wnieść coś nowoczesnego do swojego wnętrza. Biokominek zasilany jest biopaliwem (paliwo Infire), dzięki czemu mozemy cieszyć się płomieniem w każdym miejscu w domu, jednocześnie dbając o środowisko. Tak, jak ciepło w domu ogrzewanym gazem, różni się od ogrzewanego węglem - tak samo jest z biokominkami.

Kup w zestawie