884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Biokominek InFire 2 Side 900 czarny z szybą

W zestawie znajduje się kominek z paleniskiem z wypełnieniem ceramicznym, zapalarka, szyba hartowana, uchwyt do zagaszania oraz 2L płynu Infire.

Cena:

2890,50 

-
+

Biokominek Infire 2 Side 900 jest stworzony do zabudowy w ścianie pomiędzy pomieszczeniami. Dzięki zastosowaniu biopaliwa nie pozostawia nieprzyjemnego zapachu i nie kopci - jest bezpieczny, dzięki czemu nie musimy ciągle nadzorować kominka.

Biokominek 2 Side 900 Infire – informacje szczegółowe

Biokominek posiada wymiary: 900 x 500 x 290 mm, zaś wymiary montażowe wynoszą: 820 x 440 x 250 mm. Biokominek waży 12kg, a czas palenia w zależności od regulacji płomienia wynosi między 2h a 4h. Regulacja płomienia odbywa się za pomocą pokrywy, którą się zasuwa albo odsuwa. Biokominek jest dwustronny i można go oglądać z dwóch stron. Z dwustronnych kominków posiadamy jeszcze biokominek 2 Side 1200.

Biokominek 2 Side 900 - korzyści

Biokominek nie wymaga szybu dymowego. Produktami ze spalania bioetanolu jest dwutlenek węgla i para wodna. Należy zapewnić pomieszczeniu odpowiednią wentylację. Jednoczesne wykonanie ze stali malowanej proszkowo zapewnia długie użytkowanie i brak problemu z łuszczącą się powłoką. Obudowa wykonana została z blachy o grubości minimum 2 mm, co zapobiega odkształcaniu się po czasie. Dzięki zastosowaniu wełny ceramicznej w palniku minimalizujemy ryzyko wycieku paliwa poza palnik (np. w czasie gwałtownego ruchu kominkiem). Podłużne nacięcia wyrównują temperaturę palnika i nie dopuszczają do powstania podciśnienia. Palnik został wykonany ze stali o grubości minimum 3 mm, dzięki czemu jest na najwyższym poziomie bezpieczeństwa.

*Jest możliwość zamówienia kominka o indywidualnych parametrach. W tym celu należy skontaktować się ze Sprzedającym.
*Ze względu na proces spalania należy zadbać o odpowiednią wentylację pomieszczenia, w którym będzie umieszczony kominek.
*Ewentualne rozbieżności w kolorze mogą wynikać z ustawień wyświetlacza, grafiki, partii produkcyjnej, sposobu robienia zdjęć oraz innych przyczyn. Przedstawioną kolorystykę należy traktować poglądowo.

Kup w zestawie