884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Biokominek InFire 2 Side 1200 czarny z szybą

Biokominek Infire 2 Side 1200 to rozwiązanie dla osób, które chcą dodać funkcjonalny i dekoracyjny dodatek do wnętrza. Gwarancja 24 miesiące.

Cena:

3780,50 

-
+

Kominek Infire 2 INSIDE 1200 to eleganckie i nowoczesne rozwiązanie, idealne do zastosowania w ścianie dzielącej dwie przestrzenie. Wyjątkowy design biokominka sprawia, że staje się nie tylko źródłem ciepła, ale także efektownym elementem dekoracyjnym, dodającym charakteru i uroku wnętrzu.

Biokominek 2 Inside 1200 – informacje szczegółowe

Biokominek 2 Inside 1200 posiada hartowaną, zaokrągloną szybę o grubości 4mm. Kominek jest przeznaczony do zabudowy, gdzie wymagana wnęka ma wymiary 1160x460x250mm. Występuje tu palnik prosty z regulacją płomienia. Biokominek Infire wykonany jest ze stali malowanej proszkowo. Jeśli zainteresował Cię ten produkt, ale potrzebujesz innego rozmiaru – skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie rysunki techniczne do akceptacji. Czas realizacji zamówienia indywidualnego wynosi około 6-8 tygodni.

Biokominki – nowoczesne rozwiązanie dla Twojego domu

Biokominki Infire cechują się wysoką jakością wykonania oraz solidnymi materiałami, co gwarantuje nie tylko estetyczny wygląd, ale także trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. Biokominek posiada system odpowietrzający, który uniemożliwia powstawaniu ciśnienia pod palnikiem w razie przelania paliwa. Posiada również dodatkowy zbiornik pod palnikiem, dzięki któremu paliwo nie wypłynie poza biokominek. Sprawdź także unikalne biokominki wolnostojące Incoza.

*Ze względu na proces spalania należy zadbać o odpowiednią wentylację pomieszczenia, w którym będzie umieszczony kominek.
*Ewentualne rozbieżności w kolorze mogą wynikać z ustawień wyświetlacza, grafiki, partii produkcyjnej, sposobu robienia zdjęć oraz innych przyczyn. Przedstawioną kolorystykę należy traktować poglądowo.

Kup w zestawie